Az angol Premier League-ben szereplő Chelsea elleni gálamérkőzéssel vasárnap este megnyitották a Ferencváros új stadionját, a Groupama Arénát. A mérkőzés előtt Orbán Viktor miniszterelnök, Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke és Fürjes Balázs kormánybiztos mondott ünnepi beszédet.




