Több kilométeres torlódás az M0-áson

Az M5-ös felé a 12-es kilométernél lezárták a belső sávot

Krónika
  • 2014.08.09. - 10:48

Útkarbantartási munkák miatt lezárták az M0 autóút belső sávját az M5-ös felé a 12-es kilométernél, emiatt több kilométeres torlódás alakult ki - közölte szombaton az Útinform az MTI-vel.

Az Országos Rendőr-főkapitányság azt javasolja, hogy a közlekedők Diósdnál térjenek le a 7-es útra, az M1-M7 közös szakaszán haladók pedig Budapest felé hajtsanak tovább.

Reklám