Ma pont öt éve, hogy elbúcsúzott Cseh Tamás énekes, zeneszerző. Ma a 7. Ördögkatlan Fesztiválon is megemlékeznek róla, mikor is Nagyharsányban a focipályán 16 órától közös daltanulás tartanak Tóth Árpád karnaggyal, zeneszerzővel, 17.04-kor pedig a harangok megkondulnak a fesztivál mindhárom falujában, és a focipályán felzendül több ezer fesztiválozó ajkáról a dal: „Szevasz, Cseh Tamás!”.

Forrás: cseh-tamas.hu



