Kivizsgáltatná az emberi erőforrások minisztere a titkosszolgálatok szerepét a 2008–2009-es romagyilkosságok ügyében. Balog Zoltán egy interjúban emlékeztetett, hogy a történtek érintettjeitől a korábbi baloldali kormányok még mindig nem kértek bocsánatot.




