A német válogatott nyerte a Magyarországon rendezett U19-es labdarúgó Európa-bajnokságot, miután a csütörtöki döntőben 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot a budapesti Szusza Ferenc Stadionban.

A németek nyertek a Magyarországon rendezett U19-es Európa-bajnokságot
A német válogatott nyerte a Magyarországon rendezett U19-es labdarúgó Európa-bajnokságot, miután a csütörtöki döntőben 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot a budapesti Szusza Ferenc Stadionban.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája