Ötvennégy tonna búza gyűlt eddig össze a hétvégén a Magyarok kenyerére

A kezdeményezés a nemzeti összetartozást és a szolidaritást jelképezi

Belföld
  • 2014.07.29. - 11:57

Egyetlen hétvége alatt ötvennégy tonna búza, a Magyarok kenyere program társrendezvényein a tavalyi összmennyiségnek eddig még csak a fele gyűlt össze. Az összegyűjtött búzából készült liszttel erdélyi és kárpátaljai gyermekintézmények kenyérellátását támogatják. Az összeöntött búzából előállított lisztből sütik augusztus 20-én az állami ünnepre szánt, a Szent Jobb-körmeneten megáldott kenyeret.

Magyarok kenyere
Reklám