A Földművelésügyi Minisztérium tájékoztatása szerint miután a japán Mezőgazdasági, Erdészeti és Halászati Minisztérium július 23-án bejelentette, hogy a korábbi korlátozást megszünteti, Magyarország teljes területéről ismét exportálható a sertéshús Japánba.




