Zombor: A kormány javaslata alapján többlettámogatáshoz is juthatnak az egészségügyi szolgáltatók

A zárolás sem érinti az egészségügyet

Belföld
  • 2014.07.24. - 15:33

A kormány döntése alapján a költségvetési zárolás nem érinti az egészségügyet, az egészségügyi szolgáltatók kikerültek a zárolás alól - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyért felelős államtitkára csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

Zombor Gábor elmondta, e döntéssel párhuzamosan a kormány elfogadta azt a javaslatot is, amelynek alapján az egészségbiztosítási alap időarányos tartalékaiból többlettámogatást kaphatnak az egészségügyi szolgáltatók.

zombor
Reklám