Parázs vita bontakozott ki Magyarország gazdasági teljesítményével és európai uniós politikájával kapcsolatban vezető magyarországi párttisztségviselők között a Tusnádfürdőn szerdán megnyitott 25. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor első napján.
Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter és Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője arról beszélt, hogy Magyarország jobban teljesít, míg Schiffer András, az LMP frakcióvezetője úgy vélekedett, hogy az ország leszakadó pályán halad az Európai Unióban.




