Áder János képviseli Magyarországot Varsóban, a közép-európai államfői tanácskozáson

Cél a térség biztonságának megerősítése

Külföld
  • 2014.07.22. - 13:34

Áder János köztársasági elnök részvételével megkezdődött Varsóban a visegrádi országok, a három balti köztársaság, valamint Románia és Bulgária államfőinek találkozója, amelynek célja a felkészülés a NATO szeptemberi nagy-britanniai csúcstalálkozójára, illetve ezzel kapcsolatban az álláspontok egyeztetése.

Államfők Közép-Európa
Reklám