Újra támad a Boko Haram

Sok áldozatot követelt a rajtaütés

Külföld
  • 2014.07.15. - 08:07

Legalább harmincnyolc ember vesztette életét a Boko Haram szélsőséges iszlamista szervezet újabb támadásában, illetve a légierő azt követő, elhibázott bevetése során Nigéria északkeleti részén - közölték szemtanúk kedden.

Boko Haram
Boko Haram
A szervezet áprilisban azzal került a nemzetközi sajtó figyelmének középpontjába, hogy elrabolt 276 iskolás lányt, majd azzal fenyegetőzött, hogy eladja őket rabszolgának. A lányok közül 219-en továbbra is a szervezet fogságában vannak.
Reklám