Angela Merkel kancellár és Joachim Gauck államfő az öltözőben ünnepelt a német labdarúgó-válogatottal a vasárnap 1-0-ra megnyert világbajnoki döntő után.

A tévézők 86,3 százaléka nézte a döntőt Németországban
Angela Merkel kancellár és Joachim Gauck államfő az öltözőben ünnepelt a német labdarúgó-válogatottal a vasárnap 1-0-ra megnyert világbajnoki döntő után.


Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt