Az elmúlt négy év kormányzati politikája miatt egyre több a nélkülöző ember, valósággal dúl a szegénység az országban - mondta Gúr Nándor, az MSZP országgyűlési képviselője vasárnap a fővárosban tartott sajtótájékoztatóján.

Gúr Nándor: Egyre több a nélkülöző ember
Az elmúlt négy év kormányzati politikája miatt egyre több a nélkülöző ember, valósággal dúl a szegénység az országban - mondta Gúr Nándor, az MSZP országgyűlési képviselője vasárnap a fővárosban tartott sajtótájékoztatóján.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
