Az ellenzéki párt szerint ma már mindenki a saját bőrén érezheti az éghajlatváltozás káros következményeit, elsősorban az egyre szélsőségesebbé váló időjárást. Ezért nem lehet tovább halogatni az éghajlatváltozáshoz történő alkalmazkodási törekvések megvalósítását.




