Alexander Dobrindt (CSU) közlekedési miniszter tegnap részletesen ismertette a javaslatot, amelynek értelmében 2016 januárjától be lehet vezetni a külföldieket érintő autópályadíjat. Az új rendszer éppúgy, mint Svájcban, nemcsak a sztrádákra, hanem a teljes német útrendszerre vonatkozna.




