A Fidesz elutasítja az erőszakot és a vandalizmust

Tízmilliós nagyságrendű a Fidesz-székházban esett kár

Belföld
  • 2014.10.27. - 12:07

A Fidesz nyitott minden vitára, a vandalizmus és az erőszak azonban semmilyen vitának nem lehet elrendezési módja - mondta Kocsis Máté, a kormánypárt kommunikációs igazgatója hétfői sajtótájékoztatóján, a Fidesz Lendvay utcai székházánál, ahol előző este, az internetadó elleni tüntetés lezárása után erőszakos cselekmények történtek.

1 / 10

kocsis

Reklám