Jogsértést követett el Bálint Antónia

Lefotózta magát a szavazófülkében

Belföld
  • 2014.10.12. - 17:34

Lefotózta magát a szavazófülkében Bálint Antónia, a Fidesz színeiben induló volt szépségkirálynő. A Nemzeti Választási Bizottság szerint ez jogsértő, ahogyan a szavazólapok lefényképezése, vagy kivitele a fülkéből.

toncsi2
Fotó: propeller.hu 
"Én már szavaztam. És Te? Fontos, hogy menjen mindenki, aki csak tud! Mozgó urnát is lehet igényelni, ha valaki idős vagy beteg, ezért nem tud elmenni. Magyarországnak szüksége van Rátok!! Csodás vasárnapot!!" – írta ki a Facebookra Bálint Antónia egykori szépségkirálynő, aki a Fidesz színeiben indult az önkormányzati választásokon. 

Szelfit is posztolt hozzá, sajnálatos tény viszont, hogy jogsértő a szavazólapok fényképezése, kivitele és a szelfizés is a szavazófülkében.

Forrás: hvg.hu

Reklám