Lefotózta magát a szavazófülkében Bálint Antónia, a Fidesz színeiben induló volt szépségkirálynő. A Nemzeti Választási Bizottság szerint ez jogsértő, ahogyan a szavazólapok lefényképezése, vagy kivitele a fülkéből.

Szelfit is posztolt hozzá, sajnálatos tény viszont, hogy jogsértő a szavazólapok fényképezése, kivitele és a szelfizés is a szavazófülkében.
Forrás: hvg.hu



