Simon még három hónapig házi őrizetben

A meghosszabbítást a szökés, elrejtőzés, valamint a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az ügyészség

Belföld
  • 2014.10.10. - 16:28

További három hónappal meghosszabbították Simon Gábor volt szocialista képviselő házi őrizetét. A Fővárosi Törvényszék pénteki közleménye szerint a kényszerintézkedés meghosszabbítását a szökés, elrejtőzés, valamint a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az ügyészség.

A Fővárosi Törvényszék honlapján pénteken megjelent közlemény szerint a Budai Központi Kerületi Bíróság keddi végzésében újabb három hónappal meghosszabbította S. Gábor gyanúsított házi őrizetét abban a büntetőügyben, amelyben a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) folytat nyomozást különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás bűntette és más bűncselekmények miatt. A végzés nem jogerős.

simon letart

Reklám