Az idősekkel való törödés, méltóságuk tisztelete az én generációmnak nem lehetősége, hanem kutya kötelessége, azok után, hogy ők felneveltek minket - hangsúlyozta Kothencz János, a Fidesz-KDNP és a L.É.T. Egyesület (Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulata) szegedi polgármesterjelöltje csütörtökön.
A polgármesterjelölt kitért arra, hogy a L.É.T. az elmúlt hat évben nyugdíjasklubokat szervezett, sok programjuk volt: Budapestre látogattak, fürdőkbe mentek, Erdélyben jártak, ünnepekhez kötődő rendezvényeik vannak és élelmiszer-adományokkal segítik a rászorulókat.




