"Ha már közelebb jött hozzátok a templom, az a kihívás, hogy vegyétek észre: közelebb jött hozzátok Isten" - szólt a gyülekezethez Bölcskei Gusztáv püspök - aki a lencztelep-paci gyülekezet templomszentelő hálaadó istentiszteletén hirdetett igét - arra utalva, hogy a lencztelepi városrészben élőknek eddig nem volt templomuk.




