Kövér: A kormány az embereket választotta

A bankokat, multikat és szolgáltatókat pedig elszámoltatja

Belföld
  • 2014.10.02. - 20:26

Kövér László szerint a 2010-ben kétharmaddal megválasztott Fidesz-KDNP-kormány olyasmibe kezdett, amit még senki sem próbált: nem az emberek, a vállalkozások zsebében kezdett el turkálni, hanem a bankok, a multik, monopolhelyzetben lévő szolgáltatók kasszájában.

Az Országgyűlés elnöke a dél-borsodi Mezőkövesden csütörtökön tartott lakossági fórumon azt mondta: Magyarország 2010-ben totális csődben volt. A helyi közösségi házban telt ház előtt tartott beszédében Kövér László az elmúlt négy év eredményeit hangsúlyozta. 
Az önkormányzati választás tétjének nevezte, hogy a voksolás erősíti vagy gyengíti a kormány legitimációját.

 

Forrás: MTI

Reklám