Karácsony Gergely, a baloldal közös zuglói polgármesterjelöltje szerint a kerületnek azért kell végleg lezárnia "a fideszes Papcsák-korszakot", mert az a városrész legrosszabb időszaka volt.

Az ellenfelek nehezményezik, hogy Karácsony Budán lakik
Karácsony Gergely, a baloldal közös zuglói polgármesterjelöltje szerint a kerületnek azért kell végleg lezárnia "a fideszes Papcsák-korszakot", mert az a városrész legrosszabb időszaka volt.

