Könnyebb, nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett annak az autónak az utasa, akire helyiek támadtak rá csoportosan, miután – az eddigi adatok szerint szabályosan közlekedő – jármű az úttesten elsodort egy kétesztendős gyermeket hétfőn Felsőzsolcán.
Utóbbi szintén könnyű, horzsolásos sérüléseket szenvedett, a mentők kórházba szállították, majd ellátása után hazaengedték. A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei településen hétfő este óta folyamatos és megerősített a rendőri jelenlét, az indulatok féken tartására bevezetett intézkedés addig marad érvényben, amíg azt a kialakult helyzet megkívánja – tájékoztatta lapunkat Gaskó Bertalan, a megyei kapitányság szóvivője.
Bővebben a Magyar Hírlap szerdai számában.



