A magyarok elkerülték a házigazdát
ĀVéglegesítette a jövő évi németországi Jégkorong-világbajnokság csoportjait
ĀVéglegesítette a jövő évi németországi Jégkorong-világbajnokság csoportjait
ĀAz egy győzelemmel és öt vereséggel álló magyarok csoportjukban a hetedik, és összesítésben a 13. vagy 14. helyen zárnak
ĀA magyar jégkorong-válogatott három vereséggel és egy győzelemmel áll a világbajnokságon
Ā Majoross Gergely: nem voltunk elég fegyelmezettek
Ā3-2-re nyert a válogatott a felkészülési mérkőzésen
ĀA tengerentúliak fennállásuk harmadik vb-címét ünnepelhették
ĀA divízió I/A torna hat év után tér vissza hazai jégre
ĀA svédeknél is nagyobb meglepetést okoztak a dánok
ĀA csoportok első négy helyezettje a legjobb nyolc közé jutott, az utolsók jövőre a divízió I/A-ban szerepelnek
ĀSok munka vár még rájuk addig, hogy az élvonalban is megállják a helyüket
ĀA mieink múlt kedden a kazahok 4–2-es legyőzésével hozták jó helyzetbe magukat
ĀA súlyos vereség ellenére még továbbjuthat a magyar válogatott
ĀMajoross Gergely szövetségi kapitány mondta el véleményét
ĀA találkozó esélyeseinek abszolút a németek számítottak
ĀA magyar válogatott szombaton Németország ellen kezd a jégkorong-világbajnokságon
ĀA szövetségi kapitány kíváncsi a topcsapat elleni mérkőzésre
ĀVereséget szenvedett a magyar női jégkorong-válogatott Norvégiától
ĀMajoross Gergely: szeretnénk történelmi tettet végrehajtani
ĀA magyarok tíz nap alatt teljesítik a hét csoportmeccset
ĀElőször fordult elő, hogy sikerült kiesést követően egyből kiharcolni a visszajutást
ĀA vasárnapi döntőben 5–2-re győzték le a juharlevelesek a német együttest Tamperében, a tengerentúliaknak ez volt a 28. aranyérme, amellyel az örökrangsorban immár egyedül állnak az élen, megelőzve a szovjet–orosz csapatot
ĀKevin Constantine szövetségi kapitány alakulatának ehhez az utolsó, hétfői tamperei mérkőzésen le kellett volna győznie Ausztriát
ĀA szövetségi kapitány mellett a hétfőn két gólt szerző – a tornán négy találatig jutó – Sofron István is azt hangsúlyozta, nagyon fáj neki a vereség, a kiesés
ĀA mieink már 3–1-re is vezettek, az osztrákok mégis kiegyenlítettek, majd a hosszabbítás utáni rávezetésekben sajnos jobbnak is bizonyultak
ĀA 16-os mezőnyben a magyar együttes az egyetlen, amely nem lőtt még emberelőnyös gólt, a többiek már minimum kettőnél járnak. Eddig kilenc fór maradt kihasználatlanul
ĀKevin Constantine szövetségi kapitány szerint az emberhátrány kivédekezésében, a jobb lövésekben mindenképpen fejlődniük kell a mieinknek, mert a mostani diadalban több volt