Közös megegyezéssel szerződést bontott középpályásával, Varga Józseffel az élvonalban címvédő, az Európa-liga csoportkörében is érdekelt MOL Vidi FC.
A fehérvári futballklub csütörtökön a honlapján közölte, hogy a 30 éves, 34-szeres válogatott játékos távozik. Vargát 2016 nyarán szerződtették a fehérváriak, akikkel bajnoki ezüstérmes (2017), majd aranyérmes (2018) lett, és a klub közlése szerint 57 tétmérkőzésen lépett pályára az első csapatban. A klub közleménye szerint: „Tekintettel Varga József érdemeire és hozzáállására, valamint a klub érdekeire, nem gördítünk akadályt a játékos távozása elé, a közös megegyezéssel történő szerződésbontást követően szabadon tárgyalhat az érdeklődőkkel. Ez nagyon gyorsan eredményre vezetett, mert néhány órával később már a Puskás Akadémiához került, amely hivatalosan bejelentette a négyszeres magyar bajnok középpályás szerződtetését. Varga három évre szóló megállapodást írt alá a felcsútiakhoz.



