Sorozatos sérülések sújtják a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatát, Tomori Zsuzsanna, a dán Anne Mette Hansen és a cseh Jana Knedlikova után a német Anja Althausra sem számíthat a Bajnokok Ligája címvédője.
A beállós a dán Midtjylland elleni szombati mérkőzésen sérült meg, jobb térdében oldalszalag-szakadást szenvedett, ezért rövidesen meg kell műteni. Bartha Csaba, az ETO elnöke szerint Althaus pótlására az egyik jelölt Heidi Löke. Már fel is vették a kapcsolatot a norvég világklasszissal, de más játékossal is tárgyalnak. Az elnök kijelentette, a decemberi világbajnokság előtt eldől, ki lesz a csapat új beállója. A 34 éves, olimpiai, világ- és Európa-bajnok Löke 2011 és 2017 között erősítette a győrieket, akikkel háromszor nyert Bajnokok Ligáját, igaz, az idei fináléban már nem lépett pályára, július elején megszületett második gyermeke. Ma rangadót játszanak a női NB I.-ben (17 óra, tv: M4), a listavezető Érd vendége a még veretelen Ferencváros lesz.