Pablo Cuevas és Marcel Granollers megtagadták a játékot és ülősztrájkba kezdtek a wimbledoni tenisztorna legjobb tizenhat között vívott páros mérkőzésén, mert elégedetlenek voltak a játékvezetéssel.

A Cuevas-Granollers páros elégedetlen volt a játékvezetéssel
Pablo Cuevas és Marcel Granollers megtagadták a játékot és ülősztrájkba kezdtek a wimbledoni tenisztorna legjobb tizenhat között vívott páros mérkőzésén, mert elégedetlenek voltak a játékvezetéssel.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
