Kemény Dénes és Kósz Zoltán irányításával tizennégy olimpiai bajnok magyar pólós készül az augusztusi, budapesti masters vb-re.

Többek között Benedek, Kásás, Biros és a jelenlegi szövetségi kapitány, Märcz Tamás is ott lesz a budapesti tornán
Kemény Dénes és Kósz Zoltán irányításával tizennégy olimpiai bajnok magyar pólós készül az augusztusi, budapesti masters vb-re.

