A női Bajnokok Ligája győzelme után veretlenül megnyerte a magyar bajnokságot is a Győri Audi ETO. Görbiczék házigazdaként 37–19-re legyőzték a Mosonmagyaróvár csapatát, s ezzel az ETO bebiztosította története 13. bajnoki aranyát.

Kézilabda
A női Bajnokok Ligája győzelme után veretlenül megnyerte a magyar bajnokságot is a Győri Audi ETO. Görbiczék házigazdaként 37–19-re legyőzték a Mosonmagyaróvár csapatát, s ezzel az ETO bebiztosította története 13. bajnoki aranyát.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
