Szivek Norbert lett a Magyar Golf Szövetség elnöke

Sugár András korábbi elnök 11 év után mondott le

Sport
  • 2017.05.25. - 16:20

Szivek Norbertet választotta elnökké a Magyar Golf Szövetség csütörtöki közgyűlése.

A szövetség beszámolója szerint a tisztújításra azért volt szükség, mert az eddigi elnök, Sugár András 11 év után, az olimpiai ciklushoz igazodó tisztségviselő-választás érdekében lemondott posztjáról.

Szivek Norbertet, a Magyar Nemzeti Vagyonügynökség vezérigazgatóját egyhangúlag szavazták meg a küldöttek. Az új elnök köszönetet mondott Sugár Andrásnak az elmúlt évek magas színvonalú munkájáért, az új elnökség tagjai pedig a közgyűlés után tiszteletbeli elnöknek kértek fel.

Reklám