Lemondott parlamenti képviselői mandátumáról a korábbi világelső orosz teniszező, Marat Szafin.

A 37 éves Szafin úgy fogalmazott, hogy a Hall of Fame-ben tavaly óta a hazáját is képviseli, hiszen ő az első orosz, akit beválasztottak a halhatatlanok közé.
Az egykori világelső a 2009-es visszavonulásáig 15 ATP-tornát nyert, beleértve a 2000-es amerikai és a 2005-ös ausztrál nemzetközi bajnokságot, illetve kétszer győzött a Davis-kupában az orosz válogatottal.



