Az U17-es Európa-bajnokságon hatodik helyezett magyar csapat kapitánya, Szoboszlai Dominik is bekerült a felnőtt labdarúgó-válogatott keretébe, amely a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készül.




