A világbajnoki selejtezőre készülő magyar női kézilabda-válogatott zárt kapus mérkőzésen tíz góllal legyőzte Romániát pénteken Debrecenben.

Görbicz ezúttal is vezére volt a magyar csapatnak. Fotó: keziszovetseg.hu
A világbajnoki selejtezőre készülő magyar női kézilabda-válogatott zárt kapus mérkőzésen tíz góllal legyőzte Romániát pénteken Debrecenben. A magyar szövetség beszámolója szerint a magyarok legeredményesebb játékosa a 11 gólos Görbicz Anita volt.
Kim Rasmussen együttese jövő szombaton Szlovákiával vív vb-selejtezőt, ugyancsak Debrecenben.
Női kézilabda felkészülési mérkőzés, Debrecen:
Magyarország-Románia 31-21 (17-10)