Rooney-t nem hívták be az angol keretbe

A 31 éves támadójátékos 119 alkalommal lépett már pályára az angol válogatottban

Sport
  • 2017.05.25. - 16:10

Gareth Southgate, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nem hívta be a keretbe Wayne Rooneyt a Skócia, valamint a Franciaország elleni mérkőzésekre.

A 31 éves támadójátékos 119 alkalommal lépett már pályára az angol válogatottban, 53 gólt szerzett, 2014 óta ráadásul csapatkapitánya az együttesnek.

Southgate 25 fős keretet hirdetett, a Tottenham Hotspur védője, Kieran Trippier először lehet ott a legjobbak között.

Anglia júniusban két idegenbeli mérkőzést vív: 10-én Skóciában játszik világbajnoki selejtezőt, 13-án pedig Franciaországban barátságos találkozót.

Reklám