Az Olasz Labdarúgó Szövetség (FIGC) hétfőn bejelentette, hogy Roberto Mancini lesz a válogatott szövetségi kapitánya.

A tréner május 28-án Szaúd-Arábia ellen mutatkozik be a válogatott élén
Az Olasz Labdarúgó Szövetség (FIGC) hétfőn bejelentette, hogy Roberto Mancini lesz a válogatott szövetségi kapitánya.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
