Riói olimpia: Öt éremmel elégedett lenne Strocz

Hozzátette: ennél is több van a csapatban

Sport
  • 2015.10.16. - 11:04

Storcz Botond, a magyar kajak-kenu válogatott vezetőedzője azt mondta: két aranyérem és összesen öt dobogós helyezés már jó szereplés lenne a jövő évi, Rio de Janeiró-i olimpián.

A szakember ugyanakkor hozzátette: ennél több van a csapatban.

A magyar válogatott eddig tizenöt ötkarikás kvótával rendelkezik, s ahogy a pénteki sajtóbeszélgetésen elhangzott, jövőre szeretné begyűjteni a még megszerezhető hármat.

A Rióba utazó küldöttséget június végén, a moszkvai Európa-bajnokság után jelölik ki, ezt megelőzően májusban és júniusban lesz válogatóverseny, illetve május közepén, Duisburgban rendezik a pótkvalifikációs regattát.

Reklám