A Ferencvárosi Torna Club immáron ötödik alkalommal rendezi meg a május tizenkettedikén kezdődő Pünkösdi Nemzetközi Utánpótlástornát. Hét neves klub fiataljai érkeznek a Népligetbe.
A torna résztvevői a Ferencvároson kívül a Lyon, a Valencia, a Sahtor Donyeck, a Nottingham Forest, a Dinamo Moszkva, a Sturm Graz és a Slavia Praha lesznek. A szervezők szerint az idei viadal ígérkezik az eddigi legszínvonalasabbnak, hiszen nagy múltú, az utánpótlásban napjainkban is kiemelkedő klubok látogatnak a Népligeti Edzőközpontba – olvasható a Fradi honlapján.
A torna címvédője a Valencia, a hazaiak U 16-os csapata tavaly ezüstérmes lett.



