Öt év szünet után a Real Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot.

A klub története 33. bajnoki címét szerezte
Öt év szünet után a Real Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
