Világhírű magyar sportolókkal készített közös fényképet Orbán Viktor miniszterelnök a parlamentben.
Szeles Mónika kilencszeres Grand Slam-győztes teniszező és Szabó Katalin, négyszeres olimpiai bajnok romániai tornásszal készített közös képet a kormányfő. A fotót a közösségi oldalán osztotta meg.
(Forrás: Origo)



