Öngól

Labdarúgás. Peches vereség az Eb-negyeddöntőben

Sport
  • 2017.05.13. - 01:08

Öngóllal kapott ki 1-0-ra a magyar U17-es válogatott (soraiban a képen látható Schön Szabolccsal) a törökök elleni Eb-negyeddöntőben.

Schön Szabolcs 20170513
(Forrás: Mlsz.hu)

A horvátországi Nagygoricában játszott találkozón Csonkáról került a saját kapuba a labda a 20. percben. A magyar válogatott a tornán először nem szerzett gólt, s vereségével kiesett. Ugyanakkor lehet még egy mérkőzése, amennyiben ma a német és/vagy az angol csapat bekerül az elődöntőbe. Ebben az esetben Szélesi Zoltán együttese játszhat az őszi indiai világbajnokságra kvalifikáló ötödik helyért.

Reklám