A CSM Bucuresti nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítás után, hétméteresekkel 29-26-ra legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a Papp László Budapest Sportarénában.

A Vardaré a bronzérem
A CSM Bucuresti nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítás után, hétméteresekkel 29-26-ra legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a Papp László Budapest Sportarénában.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
