Női kézilabda BL: CSM Bucuresti-Győr 29-26, hétméteresekkel

A Vardaré a bronzérem

Sport
  • 2016.05.08. - 19:53

A CSM Bucuresti nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítás után, hétméteresekkel 29-26-ra legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a Papp László Budapest Sportarénában.

HR-győri

Reklám