Június végén jelentette be a tavaly a Bundesliga negyedik helyén végzett Borussia Mönchengladbach, hogy leigazolta a mindössze 18 éves Bénes Lászlót. A felvidéki magyar futballista Zsolnáról tette át székhelyét Németországba, ahol már meg is fogalmazta céljait az elkövetkezendő időszakra. Ezekben úgy tűnik nincs benne a magyar válogatott.




