Nemzetek Ligája: Győzött a magyar válogatott

Hazai győzelemmel versenyben a második helyért

Sport
  • 2018.11.15. - 22:38

A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte az észt csapatot a Nemzetek Ligája C osztályának csütörtöki játéknapján.

magyicsapat
69. perc: Nagy Ádám lépett bele harcosan egy észt indításba, a labda magasra perdült, Szalai Ádám pedig az öt és feles sarkáról a kilépő Aksalu felett a hálóba bólintott (2-0).
Reklám