Nadal rápihen Wimbledonra

A spanyol teniszező kihagyja a közelgő londoni füves pályás viadalt

Sport
  • 2017.06.14. - 13:03

Rafael Nadal visszalépett a hétfőn kezdődő londoni tenisztornától.

"Csapatommal és az orvosaimmal közösen úgy látjuk, pihenésre van szükségem ahhoz, hogy Wimbledonban pályára tudjak lépni" - nyilatkozott a 31 éves játékos, aki vasárnap pályafutása során tizedik alkalommal győzött a Roland Garroson. A wimbledoni torna mellett a Queen's Clubban zajló viadal számít a legrangosabb füvespályás eseménynek a teniszezőknél.

Reklám