Ötödik mérkőzésükön nyert a Szolnok az Eger ellen a döntőben, így címét megvédve ismét megnyerte a férfi vízilabda-bajnokságot.

A férfi vízilabda-bajnokság döntőjében az Egert győzte le a csapat
Ötödik mérkőzésükön nyert a Szolnok az Eger ellen a döntőben, így címét megvédve ismét megnyerte a férfi vízilabda-bajnokságot.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
