Megkéseltek egy Atlético-szurkolót

A férfi állapota súlyos, de stabil

Sport
  • 2018.01.18. - 09:29

Megkéseltek szerdán egy Atlético Madrid-szurkolót a Sevilla elleni labdarúgó Király Kupa-negyeddöntő előtt. Az állapota súlyos, de stabil.

Rendőrségi beszámoló szerint egy 22 éves férfit késeltek meg a combján, a karján és a hátán az egyik stadion környéki metrómegállóban. Minden bizonnyal egymással rivalizáló Atlético-szurkolócsoportok közötti vitában történt a bűncselekmény.

A mérkőzést 2-1-re a Sevilla nyerte, a visszavágót egy hét múlva rendezik.

Reklám