Márton Anita idei legjobb eredményével, 18,97 méterrel győzött súlylökésben a birminghami fedett pályás atlétikai versenyen.

A magyar versenyző a szám összetett pontversenyét is az élen zárta
Márton Anita idei legjobb eredményével, 18,97 méterrel győzött súlylökésben a birminghami fedett pályás atlétikai versenyen.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
