Márton Anita és Baji Balázs is magabiztosan lett bajnok

Tizennégy számban hirdettek győztest az atlétikai ob második napján

Sport
  • 2018.06.23. - 20:32

A magyar atlétika egyetlen világbajnoka, a súlylökő Márton Anita és a tavaly az év férfi sportolójának választott, 110 gáton világbajnoki harmadik Baji Balázs is magabiztosan nyert a 123. atlétikai országos bajnokság második napján, Székesfehérváron.

márton anita
Reklám