Marcelo elismerte, járt volna a büntető a Bayernnek

„Hazudnék, ha azt mondanám, nem találta el a labda a kezemet” +VIDEÓ

Sport
  • 2018.05.02. - 10:42

Marcelo, a Real Madrid labdarúgócsapatának jobbhátvédje elismerte, a Bajnokok Ligája elődöntőjének keddi visszavágóján egy szituációban kézzel ért a labdához a büntetőterületen belül, így büntetőt kellett volna ítélni a Bayern javára.

marcelo
Reklám