Legalább öt góllal kellett volna nyernie a magyar férfi vízilabda-válogatottnak Görögország ellen a világliga csoportkörének utolsó, hatodik fordulójában, mivel a mieink Patraszban, még tavaly december 1-jén 12–8-ra kikaptak a görögöktől.

Benedek Tibor szövetségi kapitány csapata tegnap a szentesi mérkőzésen 13–10-re nyert ugyan, de a jobb egymás elleni eredménynek köszönhetően Görögország zárt a csoport élén, s jutott a június 21. és 26. között a Kínában rendezendő szuperdöntőbe. Képünkön a három gólig jutó Vámos Márton dob kapura.



